Mikro-iğneleme, cildi gençleştirmek için yıllardır kullanılmış olan minimal invaziv bir tedavi yöntemidir. İnce iğnelere veya iğnelere sahip bir cihaz, cildin üst katmanında vücudu yeni kollajen ve elastin oluşturması için tetikleyen küçük delikler oluşturur. Sonuçlar, cildin yeniden yüzeylenmesinin yanı sıra, geliştirilmiş doku ve sıkılık içerebilir. RF mikro-iğneleme, geleneksel mikro-iğneleme işlemine radyofrekans enerjisi ekler.

RF enerjisi ince iğnelerle alt deriye iletilir. Geleneksel mikro bıçakların sağladığı mikro-yaralanmanın gördüğü faydalara ek olarak, RF mikro-iğneleme ayrıca alt deriye derinlemesine RF enerjisi vererek, cildi sıkılaştırma ve skar azalmasını arttırır.

(RF) Mikro İğne Nasıl Çalışır?

RF enerjisi,alttaki cilt katmanlarını ısıtarak cildin daralmasını ve sıkılmasını ve ayrıca kolajen ve elastin üretiminin uyarılmasını sağlar. RF enerjisi çok derinden alındığından, daha çarpıcı ve daha hızlı sonuçlar üretebilir.

Kimler için uygundur?

RF mikro iğne tedavisi hemen hemen her cilt tipi ve tonu için uygundur. Genellikle aşağıdaki sorunları ele almaktadır:

  • İnce çizgiler ve yüz kırışıklıkları
  • Akne ve suçiçeğiden kaynaklanan skar
  • Hafif ve orta derecede cilt gevşekliği
  • Düzensiz cilt dokusu ve tonu

Tedavi sayısı, hastanın tedaviye ne kadar iyi yanıt verdiğine ve ele alınacak cilt sorunlarının ciddiyetine bağlı olarak değişebilir.

×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TurkeyEnglish