Burun Dikleştirme Fiyatları

Burun Dikleştirme Fiyatları

Burun Dikleştirme Fiyatları hakkında merak ettiğiniz ne varsa en.eurasiaclinics.com’da…

Burun ucu estetiği burun ucunda olan şekil bozukluklarını düzeltmek amacıyla yapılan bir operasyondur. 18 yaş sonrası kadın ve erkeklerde önerilen burun düzeltme operasyonu burun kemik anatomik yapısı bozulmadan uygulanır.

Burun Dikleştirme FiyatlarıBurun Ucu Estetiği Öncesi

Doğal burun estetiği isteyen hastalar operasyondan önce görüşmede beklentileri ve şikayetlerini doktorlarıyla paylaşırlar. Burnunuzun fotoğrafları farklı açılardan çekilir ve burnunuzda olan sorun tam olarak tespit edilir. Nefes alma da sorun varsa bununla ilgili olarak da sinüs filmi çekilir. Doktorunuz burun ucu ameliyatı esnasında eğer varsa burun etleri, polipi de düzeltir. Burun ucu estetiği fiyatları yapılacak işlemlere göre değişiklik gösterir. Doktorunuzla görüşme esnasında burun ucu düzeltme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Burun ameliyatında en az 6 saat önce bir şey yenilip içilmemesi gerekir.

 

Burun Ucu Estetiği Ameliyatı

Burun ucu ameliyatları yapılırken kapalı rinoplasti tekniği yapılır. Tampon kullanılmyan operasyonda gerekli görülürse nefes almanızı sağlamak amacıyla delikli silikon splint kullanılır. Burun uç estetiği ile burun ucunuzu oluşturan yumuşak ve kıkırdak doku şekillendirilir. Varsa burun etleri, deviye septum sorunları ve poliplerde işlem esnasında düzeltilir. Burun estetiği sağlandıktan sonra burun cildinize özel bantlar yapıştırılır. Burun ucu kaldırma ya da burun ucu küçültme operasyonlarında lokal anestezi veya genel anestezi yapılır. Operasyon 30-60 dakika kadar sürer.

Burun Ucu Estetiği Sonrası

Burun ucunu düzeltme ameliyatları sonrası hasta aynı gün taburcu edilir. Evde ilk bir hafta yatarken başınızı yüksekte tutmak şişliklerin inmesini kolaylaştırır. Bununla birlikte birkaç gün sonra bantlar ıslatılmadan kısa süreli ılık duş alınabilir. Burun ucunun düzeltilmesi operasyonu sonrasında kısa süre içerisinde günlük hayata dönülebilir. Burun estetiği sonrası size verilen burun spreyleri düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Burun ucu estetiği fiyatları, işlem süreleri hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilir soru sorabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 0 850 480 35 45

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TurkeyEnglish