Septorinoplasti Fiyat Bilgileri

Septorinoplasti Fiyat

Septorinoplasti Fiyat Bilgisini Bizi Arayarak Bilgi Alabilirsiniz…

Septorinoplasti Fiyat BilgileriSeptorinoplasti bir burun operasyonudur. Ancak diğer operasyonlardan onu farklı kılan ise, hem estetik açıdan güzel bir görüntü sağlanmasını hem de sorunlu bölgenin ortadan kaldırılmasını hedeflemesidir. Genel olarak bu operasyonda burundaki eğriliklerin yok edilmesi sağlanır. Yani hem sağlık sorunları ortadan kaldırılır hem de estetik açıdan kaygılar yok edilir.

Septorinoplasti operasyonuna karar vermeden önce hastada bazı sorunların baş göstermiş olması gerekir. Bunların başında rahat nefes alamama, genizden konuşma, kesik kesik nefes alıp verme, yeterli uyuyamama, horlama, geniz akıntısı gelmektedir. Bu belirtilen çocuk yaşlarda da ortaya çıkabilir. Ancak hormonel anlamda vücutta değişikliklere yol açacağı için operasyon ergenlik çağından sonra yapılmalıdır.Ayrıca operasyon yapıldıktan sonra uzun süren bir doktor kontrolü periyodu söz konusu olacaktır. Çünkü bu tarz hastaların tam iyileşme sağlanana kadar doktor kontrolünde olmaları büyük önem taşır.

Septorinoplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Septorinoplasti ameliyatlarında hasta doktor kontrolünden geçerek nasıl bir yol izleneceği saptanır. Kıkırdak ve kemik bölgesinde bulunan deformasyonlar, doğuştan gelen ya da sonradan oluşan yamukluklar saptanır. Bazı operasyonlarda yalnızda kıkırdaklı dokularda değişiklikler uygulanarak estetik bir görüntü oluşturmak mümkündür.Ancak çok daha fazla deformasyon olan burunlarda kemikli yapılarda inceltme operasyonları da yapılmaktadır. Bunun yanında burun içi fazla etlerin alınması ve bu ölçüde burnun daraltılması yine septorinoplasti ameliyatının aşamalarındandır.

Operasyon sonunda tampon uygulanan bölgeler yaklaşık 1,5-2 ay sonra normale döner. Gözaltı ve yanaklarda oluşan şişlikler, morluklar da birkaç hafta içinde inip normale dönmeye başlar.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 0 850 480 35 45

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TurkeyEnglish